Obudź swoją kreatywność

Jak obudzić swoją kreatywność – warsztat dla wizażystów i nie tylko. 

 1. Jak odblokować kreatywność w sobie.
 2. Jak stworzyć mood board do swojego kreatywnego projektu.
 3. Ćwiczenia z kreatywności.

DLA KOGO:

Jeśli zdarza Ci się myśleć, że:
      – nie masz wystarczająco dużo talentu, żeby stworzyć coś wyjątkowego,

 • stresujesz się kreatywnymi zleceniami,
 • myślisz, że jesteś niewystarczająco dobra w tym co robisz,
 • myślisz, że inni mają większy talent od ciebie,
 • czasem brakuje ci pomysłów,
 • twoje pomysły wydają Ci się banalne, słabe.

A jednocześnie:
      – marzysz o wypracowaniu własnego stylu malowania,

 • wykonywanie makijażu sprawia ci radość,,
 • pomimo porażek chcesz próbować dalej,
 • chcesz osiągnąć sukces w makijażu,
 • chcesz tworzyć editoriale, produkować sesje,
 • chcesz kreować niepowtarzalne rzeczy,
 • chcesz dowiedzieć się jak obudzić swoją kreatywność,
 • chcesz lepiej wykorzystać wiedzę zdobytą na szkoleniach,
 • chcesz czuć się pewniej w tym co robisz.Jeśli choć raz odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś tak to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Ten warsztat nie jest dla osób, które:
    – lubią stać w miejscu i nie działać,

 • kopiować pomysły innych,
 • bezmyślnie odtworzyć czyjeś działania,
 • chodzić na szkolenia i nic dalej z tym nie robić.

OPIS WARSZTATU:

W makijażu talent to jedno, ale trening to drugie. Czy wiesz, że kreatywność tak jak mięśnie trzeba ćwiczyć regularnie, jeśli chcesz mieć piękne efekty?

Sama przeszłam tą drogę, pracę jako wizażystka zaczęłam bardzo młodo, bo miałam 20 lat. Zazwyczaj byłam najmłodsza na planie lub w projekcie. Starsi i doświadczeni koledzy wydawali mi się często lepsi i zdolniejsi. Kiedyś było tylko kilka wiodących szkół wizażu, a szkolenia indywidualne czy tzw. Masterclass nie istniały. Pinterest, Instagram nawet nam się nie śnił, w samym internecie niewiele można było znaleźć inspiracji. Trzeba było mocno “kombinować” samemu szukać inspiracji offline. Trzeba było mocno wytężać głowę i pobudzać swoja wyobraźnie, a co za tym idzie kreatywność.

Teraz zazwyczaj jestem najstarsza na planie lub w projekcie (minęło 15 lat). Niby jest łatwiej, bo internet stał się niekończącym źródłem inspiracji, do tego powstało szereg aplikacji. Zawód wizażysty stał się bardzo popularny w ostatnich latach.
Szukając pomysłu na sesję stwierdzasz, że wszystko ci się podoba lub, że wszystko już było i jak teraz zaskoczyć świat czymś nowym. Na social mediach nie ma dnia, żeby nie wyskoczyła jakaś reklama szkolenia z wizażu, scrollując internet masz ochotę ciągle kupować coraz to nowsze kosmetyki, które obiecują, że z nimi to już na pewno będziesz lepiej malować. Ślepo wierzysz innym makijażystkom, że ten produkt właśnie jest najlepszy, że ta technika makijażu jest jedną słuszną. Nie wspomnę o sytuacji, kiedy właśnie Ty siedzisz z kubkiem herbaty i przeglądasz Instastroies innych z pasem niekończących się ich sukcesów. 

To wszystko może obrócić się przeciwko Tobie, a co najgorsze powoduje, że Twoja kreatywność zaczyna blokować się, a poczucie wartości spadać. Źródło największej inspiracji możesz stać się miejscem największej frustracji. 

Dlatego warto dotrzeć do swojego, często głęboko ukrytego, potencjału, odblokować kreatywność i tworzyć wyjątkowe makijaże i projekty. W zgodzie z Tobą, z Twoim własnym stylem i oryginalnością. 

Przeszłam tą drogę od niepewność co do swojego talentu i porównywania się do innych, do stanu, gdzie wiem co dokładnie chcę robić, jak chcę robić i z kim chcę robić. Jest to moja ochronna tarcza na reklamy, bezmyślne zakupy i inne emocjonalne huśtawki zawodowe.
Dlatego powstał ten warsztat, w którym chce pokazać Tobie jak dotrzeć do zakamarków swojej kreatywność, jak wydobyć najlepszy swój potencjał i zacząć tworzyć z lekkością, radością i pewnością siebie. 

Pozwól, że pokażę Ci jak to się robi.

WARSZTATY GRUPOWE
grupa 4-osobowa / 6 godzin pracy
termin: 10 marca 2020
godz.: 10 – 16
ul. Powstańców Śląskich 103/65
zapisy: biuro@romaszafarek.pl /Temat: Kreatywność
wartość: 450 zł / osoba

KONSULTACJE
spotkanie indywidualne (również opcja on-line)
3 godziny pracy
termin i godzinę ustalamy wspólnie
napisz; biuro@romaszafarek.pl / Temat: Kreatywność
wartość: 650 zł / osoba